Stopy - Gabinet Kosmetyczny Magnolia w Legnicy

Idź do spisu treści

Menu główne

Stopy

Zabiegi kosmetyczne
 

PEDICURE


Jest to zabieg mający na celu poprawę kondycji i wyglądu stóp.
Oprócz kosmetyków w trakcie zabiegu używana jest frezarka. Jest to urządzenie, za pomocą którego ścierany jest zrogowaciały, martwy naskórek ze stóp oraz nadawany jest ładny wygląd paznokci. Dzięki usunięciu martwej warstwy naskórka, preparaty kosmetyczne użyte w trakcie zabiegu, mogą się lepiej wchłonąć i lepiej odżywić skórę.
Oprócz tradycyjnego lakieru do paznokci możemy użyć LAKIERY HYBRYDOWE. Dzięki temu paznokcie będą wyglądały pięknie przez długi czas (ponieważ paznokcie u stóp rosną dwa razy wolniej niż u rąk).PEDICURE SPA


Jest to zabieg z wykorzystaniem kosmetyków, frezarki i maski parafinowej. Po usunięciu martwej warstwy naskórka, skóra ma większe zdolności wchłaniania. Dzięki temu składniki zawarte w parafinie mogą intensywniej działać.


DZIAŁANIE PARAFINY:

Doskonale nawilża i odżywia dłonie a także stopy. Skóra po zabiegu jest gładka i miła w dotyku. Parafiny mają przyjemny zapach. Można stosować przy zwalczaniu skutków odmrożeń lub przy zabiegach poprawiających estetykę skóry dłoni i stóp. Skóra odzyskuje elastyczność, właściwe nawilżenie. Stosowanie parafiny sprawia, że szorstka i wysuszona skóra odzyskuje miękkość i zdrowy wygląd. Substancje odżywcze i łagodzące podrażnienia łatwo wnikają w głąb skóry. Maska parafinowa zmiękcza naskórek wokół paznokci - ułatwia to wykonanie manicure i pedicure.


EFEKT :

pory skóry otwierają się, a substancje nawilżające i natłuszczające zostają wchłonięte przez skórę. Zabieg relaksuje i rozluźnia mięśnie oraz stawy. Efekt jest natychmiastowy i widoczny przez kilka dni: już po pierwszym zabiegu widać pozytywne efekty, skóra jest gładka, miękka i delikatna. W celu utrzymania efektu zaleca się systematyczne stosowanie parafiny.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego